Instagram Kaydol

Uygulamalar ve sosyal ağlar yeni gözdelerimiz ve insanlar akın akın, yeni hesaplar ile yeni sosyal ağlara kayıt yaptırıyorlar. Bunlardan son dönemlerde en ilgi çeken ve en farklısı ise instagram uygulaması. Bir akıllı telefon sosyal ağı olan instagram ile siz de cep telefonu ile çektiğiniz kareleri kolaylıkla instagrama yükleyebilir ve kendi çevrenizde popüler olmasını sağlayabilirsiniz.

Artık siz de bir instagram kullanıcısı olmak istiyorsanız yazımız içerisinde yer alan video yardımıyla bu isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ama öncelikle size kayıt aşamasını nasıl gerçekleştireceğinizi anlatalım.

Instagram uygulamasına kayıt olabilmek için öncelikle bir akıllı telefona ihtiyacınız var. Bu akıllı telefon yardımı ile kolaylıkla kayıt aşamasını gerçekleştirebilirsiniz.

Adım 1:

Google Play aracılığı ile uygulamayı indiriniz.

Adım 2:

Uygulama indirme işlemi bittikten sonra, kurulum aşamasını da tamamlayınız.

Adım 3:

Instagram uygulamasını açınız ve önünüze gelen iki seçenekten bir tanesi olan kaydol butonuna tıklayınız.

Bu ilk 3 aşamadan sonra sizden, kişisel bilgilerinizi isteyecek lan instagrama en doğru bilgileri vermek zorundasınız. Bunun nedeni hesabınızın çalınması, kaybedilmesi gibi durumlarda, tekrar elde edilebilmesi içindir.

Bunların dışında sizden fotoğraf çekmenizi ve profil fotoğrafı yapmanızı da isteyecektir. Burda bir selfie en iyi profil fotoğrafı olabilir ve tavsiyemizdir.

Yine sizden Facebook arkadaş listenizi davet etmenizi de isteyecektir. Artık sizde bir instagram kullanıcısı olarak en nadide paylaşımları yapabilirsiniz.

Instagram uygulamasına bilgisayardan kayıt olmak için izlemeniz gereken videoyu kaydol.com.tr aracılığı ile size sunuyoruz. Video aşamalarını teker teker yaparsanız, bilgisayardan da kayıt aşamasını gerçekleştirebilirsiniz.

 

Ali SOYSAL Tarafından İncelenmiştir. İncelemeyi 3201 Kullanıcı Okumuştur.

Diğer Haberler