F1 Online The Game Kayıt Ol

Formula efsanesi tüm Dünya'yı ve Dünya'nın en önemli pistlerini baştan çıkarırken, bu efsanenin son ürünü olan online oyun tüm heyecanı ile sanal alemde yayılmaya başladı. Kendi alanında hem oyun kalitesi, hem de oynanabilirlik açısından oldukça iyi durumda olan F2 online The Game ile siz de pistlerde çılgınca yarışabilirsiniz.

Oyunumuzu oynayabilmek için, internet bağlantısına sahip olmanız yeterli olacaktır. İnternet bağlantısı temel şart ve kullanıcının bu noktadan sonra fareden başka bir aparata da ihtiyacı kalmıyor. Fare ile kontrol teknolojisi o kadar iyi hazırlanmış ki aracı kontrol etmeniz oldukça kolay hale getirilmiş. O sırada online olan oyuncular ile yarışıyor ve her yarışda girdiğiniz dereceye bakılarak ekstra puanlar kazanıyorsunuz. Kazandığınız puanlar sayesinde ise aracınızı geliştiriyor ve daha yüksek hız, daha iyi yol tutuş sağlayabiliyorsunuz.

Oyunun oldukça basit bir şekilde hazırlanmış olan kayıt aşamasında ise, öncelikle bilgilerinizi giriyor ve daha sonra ise takımınızı, aracınızı ve karakterinizi kişiselleştiriyorsunuz. Bu noktalarda herşey kullanıcının tercihine bırakılmış.

Dünya'nın en iyi pistlerinde yarışmak ve podyuma çıkmak için sen de takımını hazırla, aracını seç ve yarışa başla.

F1 Online The Game Oyununu Hemen Oyna

Ali SOYSAL Tarafından İncelenmiştir. İncelemeyi 3680 Kullanıcı Okumuştur.

Diğer Haberler